دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس
کتابخانه تخصصی ابن سینا
کتابخانه
تاریخچه :
کتابخانه تخصصی طب سنتی بوعلی سینا در نیمه اول سال 1388 با هدف تهیه و تامین منابع طب سنتی و ارایه خدمات مورد نیاز به کاربران دانشگاه تاسیس و آغاز به فعالیت نمود. کتب و منابع کتابخانه از طریق خریداری و اهدا تامین می گردد. با حمایت مسئولین محترم دانشکده و دانشگاه مکان کتابخانه در آبان ماه 1389به فضایی در حدود 50 مترمربع گسترش یافته است و در حال حاضر در طبقه هشتم ساختمان شماره 2 دانشکده پزشکی مستقر می باشد.
خط مشی :
گردآوری ، نگهداری و سازماندهی مواد و منابع نوشتاری و غیر نوشتاری به منظور بهره گیری در امر آموزش و پژوهش.
کمک به محققین جهت دستیابی به اطلاعات مورد نیاز از طریق همکاری همکاری با سایر مراکز تحقیقاتی و کتابخانه های دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور.
گستره موضوعی منابع:
بخش عمده منابع کتابخانه در حوزه تخصصی طب سنتی و تاریخ پزشکی می باشد.
عضویت در کتابخانه : اعضاء هیئت علمی،دانشجویان و کارمندان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در صورت عضو بودن در کتابخانه های دانشکده مربوطه می توانند از امکانات و منابع کتابخانه استفاده کرده و منابع را امانت بگیرند . دانشجویان و افراد غیر علوم پزشکی می توانند در مکان کتابخانه از منابع و نرم افزار طب النور استفاده نموده و امکان امانت برای ایشان وجود ندارد .
ساعات کار کتابخانه:
شنبه تا چهارشنبه ، 8:00 الی 15:00
مسئول کتابخانه ( کتابدار ) : طیبه سادات رضوی
قوانین کتابخانه :
* هنگام امانت گرفتن ، عضویت در کتابخانه الزامی است .
*مدت امانت حداکثر ده روز و در صورت رزرو نبودن کتاب تا دو بار تمدید میشود .
تماس با ما
آدرس پستی:
شیراز، خیابان زند، فلکه ستاد ( میدان امام حسین ع ) ، دانشکده پزشکی ، ساختمان شماره 2 ( ساختمان کتابخانه ) ، طبقه هشتم کتابخانه تخصصی طب سنتی ابو علی سینا ، کد پستی :7134845794
شماره تماس:
07132084033
جستجوی در منابع کتابخانه :
http://elib.sums.ac.ir/cgi-bin/koha/opac-search.pl
لینک استفاده از راهنماهای آموزشی :
 
تاریخ به روز رسانی:
1398/09/16
تعداد بازدید:
378
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به مرکز تحقیقات طب سنتی و تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس می باشد.
Powered by DorsaPortal